Přečtěte si novinky a zajímavosti

Kromě aktualit a pravidelných tiskových zpráv zde najdete i vybrané recepty od šéfkuchaře a šéfkuchařky z našich dvou hotelů – a nepravidelně zveřejňujeme i různé glosy.

Aktuální informace

Na základě současné epidemické situace a rozhodnutí vlády o přijetí krizového opatření je provoz Obchodních domů Regata v Praze omezen. V provozu zůstávají ve dnech pondělí – sobota. prodejny potravin (supermarkety, masny, …) drogerie, domácí potřeby, ordinace lékařů, lékárny, oční optiky, pobočky bank, prodejny a opravny mobilních telefonů, květinářství, trafiky, chovatelské potřeby, výdejna zásilek, samoobslužná prádelna, prodejna autodílů, a pouze v režimu take away (prodeje z okénka) restaurace a kavárny. V neděli je zavřeno. Hotel Horizont v Peci pod Sněžkou a hotel Port v Doksech u Máchova jezera jsou až do odvolání uzavřeny.

Kachní prso s kachními škvarky, omáčkou z červeného zelí a pastinákovým pyré

Přímo na břehu Máchova jezera, v restauraci hotelu Port můžete ochutnat Kachní prso připravované metodou sous vide, s kachními škvarky, omáčkou z červeného zelí a pastinákovým pyré. Šéfkuchař Jaroslav Chýle v tomto receptu použil nejen moderní tepelnou úpravu - vaření ve vákuu, ale i velmi nápaditě zkombinoval několik zajímavých příloh, včetně tradičního pastiňáku.

Otevření hotelů Horizont a Port

Již zanedlouho otvíráme pro veřejnost naše hotely. Port na břehu Máchova jezera v pondělí 25. května a Horizont v Peci pod Sněžkou v pátek 29. května 2020. Těšíme se na Vás. Přijeďte nás podpořit. www.hotelport.cz www.hotelhorizont.cz

Aktuální informace

V návaznosti na současnou situaci Vás informujeme, že v našich Obchodních domech Regata zůstávají otevřené některé provozovny. Především supermarkety Albert, další prodejny potravin, prodejny drogerie Teta a Rossmann, lékárny, oční optiky, dále pobočky bank, pobočka České pošty, prodejny chovatelských potřeb, železářství, domácí potřeby a další. Výčet otevřených provozoven najdete na stránkách jednotlivých obchodních domů. Hotely Horizont a Port jsou dočasně uzavřeny.

Dětské jarní divadelní představení v Portu již po páté - ODLOŽENO

Hotel Port na břehu Máchova jezera již po páté připravil pro své nejmenší hosty a jejich rodiče nedělní divadelní představení. Tentokrát to je hra O veliké řepě a začíná se 22. března v 15 hodin.

Světová reprezentace Masters lyžařů se vrací do Pece pod Sněžkou - ZRUŠENO

V polovině března se v Peci pod Sněžkou uskuteční již 15. ročník tradičního Světového poháru FIS v alpských disciplínách kategorie Masters. 14. a 15. března bude o cenné trofeje soupeřit více než 250 závodníků z celého světa.

PF 2020

Přejeme Vám hezké Vánoce a šťastný nový rok 2020 !

Osmý ročník Vinobraní u Máchova jezera se vydařil

Burčáky, výborná vína z Jihu Moravy a zábava pro celou rodinu přivádějí každoročně na půldruhého tisíce návštěvníků do areálu hotelu Port. Letošní již 8. ročník Vinobraní u Máchova jezera a zábavného odpoledne pro děti nebyl vyjímkou.