Profil naší společnosti

Společnost Regata jsme založili již v roce 1992 – a do současné podoby transformovali v roce 2000.

Prvním oborem naší činnosti je správa a pronájem nemovitostí: vlastníme a pronajímáme nebytové prostory v šesti obchodních domech v Praze.

Dále se zabýváme hotelnictvím. Od roku 1993 vlastníme a provozujeme hotel Horizont v Peci pod Sněžkou. Od roku 2002 pak i hotel Port u Máchova jezera.

Tamtéž také – pod značku Regata Máchovo jezero – provozujeme lodní dopravu a autokemp Klůček.

Hotely

Vlastníme a provozujeme dva **** hotely v krásné přírodě. Na úpatí nejvyšší české hory hotel Horizont v Peci pod Sněžkou a přímo na břehu Máchova jezera hotel Port.

Oba hotely si pro jejich vlídnou atmosféru a bohatou nabídku služeb oblíbila jak firemní klientela, tak hlavně rodiny s dětmi. Hotel Port jsme v letech 2011–2012 celý zrekonstruovali a hotel Horizont čeká v nejbližších letech poslední etapa rekonstrukce.

Obchodní domy

Pod značkou Obchodní domy Regata vlastníme síť šesti obchodních domů v hlavním městě – situovaných v obytné zástavbě Prahy 4, 6, 8 a 13.

Prostory pranajímáme tak, aby služby a prodejny vždy odpovídaly potřebám okolních obyvatel. Na rok 2018 plánujeme vzorovou přestavbu celého OD Ládví.

Lodě a kemp

Prostřednictvím akciové společnosti Regata Máchovo jezero provozujeme autokemp Klůček a hlavně lodní dopravu po Máchově jezeře.

Jsme spoluzakladatelé Obecně prospěšné společnosti Máchovo jezero – kde se podílíme na péči o čistotu vody v jezeře a také na rozvoji infrastruktury pro udržitelný rozvoj cestovního ruchu.

Nabídka práce

Podívejte se na aktuální nabídku volných pozic.

Zejména do obou našich hotelů stále hledáme schopné kolegy, kteří mají chuť a odhodlání pracovat v oboru služeb.