Přečtěte si novinky a zajímavosti

Kromě aktualit a pravidelných tiskových zpráv zde najdete i vybrané recepty od šéfkuchaře a šéfkuchařky z našich dvou hotelů – a nepravidelně zveřejňujeme i různé glosy.

Obchodní domy Regata omezují provoz

Na základě současné epidemické situace a rozhodnutí vlády je provoz Obchodních domů Regata omezen. V provozu zůstávají prodejny potravin (supermarkety, masny, …) drogerie, domácí potřeby, ordinace lékařů, lékárny, oční optiky, pobočky bank, prodejny a opravny mobilních telefonů, květinářství, trafiky, chovatelské potřeby, výdejna zásilek, prodejna autodílů, a pouze v režimu take away (prodeje z okénka) restaurace a kavárny nejdéle do 21 hodin.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a šťastné vykročení do nového roku!

NAŠE HOTELY JSOU DO ODVOLÁNÍ OPĚT UZAVŘENY

NAŠE HOTELY JSOU DO ODVOLÁNÍ OPĚT UZAVŘENY

Obchodní domy Regata otevírají naplno

Od čtvrtka 3.12. 2020 budou v našich obchodních domech otevřeny všechny prodejny a provozovny služeb. Naše vážené zákazníky prosíme o dodržování platných protiepidemických pravidel. Do obchodních domů vstupujte pouze se zakrytým nosem a ústy. Dodržujte rozestupy 2 m a pravidlo 1 osoby na 15 m2 plochy v prodejnách i společných prostorách. Restaurace a výdejní okénka budou otevřena pouze do 20 hodin. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Aktuální informace

Na základě současné epidemické situace a rozhodnutí vlády o přijetí krizového opatření je provoz Obchodních domů Regata v Praze omezen. V provozu zůstávají ve dnech pondělí – sobota. prodejny potravin (supermarkety, masny, …) drogerie, domácí potřeby, ordinace lékařů, lékárny, oční optiky, pobočky bank, prodejny a opravny mobilních telefonů, květinářství, trafiky, chovatelské potřeby, výdejna zásilek, samoobslužná prádelna, prodejna autodílů, a pouze v režimu take away (prodeje z okénka) restaurace a kavárny. V neděli je zavřeno. Hotel Horizont v Peci pod Sněžkou a hotel Port v Doksech u Máchova jezera jsou až do odvolání uzavřeny.

Kachní prso s kachními škvarky, omáčkou z červeného zelí a pastinákovým pyré

Přímo na břehu Máchova jezera, v restauraci hotelu Port můžete ochutnat Kachní prso připravované metodou sous vide, s kachními škvarky, omáčkou z červeného zelí a pastinákovým pyré. Šéfkuchař Jaroslav Chýle v tomto receptu použil nejen moderní tepelnou úpravu - vaření ve vákuu, ale i velmi nápaditě zkombinoval několik zajímavých příloh, včetně tradičního pastiňáku.

Otevření hotelů Horizont a Port

Již zanedlouho otvíráme pro veřejnost naše hotely. Port na břehu Máchova jezera v pondělí 25. května a Horizont v Peci pod Sněžkou v pátek 29. května 2020. Těšíme se na Vás. Přijeďte nás podpořit. www.hotelport.cz www.hotelhorizont.cz

Aktuální informace

V návaznosti na současnou situaci Vás informujeme, že v našich Obchodních domech Regata zůstávají otevřené některé provozovny. Především supermarkety Albert, další prodejny potravin, prodejny drogerie Teta a Rossmann, lékárny, oční optiky, dále pobočky bank, pobočka České pošty, prodejny chovatelských potřeb, železářství, domácí potřeby a další. Výčet otevřených provozoven najdete na stránkách jednotlivých obchodních domů. Hotely Horizont a Port jsou dočasně uzavřeny.