Přečtěte si novinky a zajímavosti

Kromě aktualit a pravidelných tiskových zpráv zde najdete i vybrané recepty od šéfkuchaře a šéfkuchařky z našich dvou hotelů – a nepravidelně zveřejňujeme i různé glosy.

Kachní prso s kachními škvarky, omáčkou z červeného zelí a pastinákovým pyré

Přímo na břehu Máchova jezera, v restauraci hotelu Port můžete ochutnat Kachní prso připravované metodou sous vide, s kachními škvarky, omáčkou z červeného zelí a pastinákovým pyré. Šéfkuchař Jaroslav Chýle v tomto receptu použil nejen moderní tepelnou úpravu - vaření ve vákuu, ale i velmi nápaditě zkombinoval několik zajímavých příloh, včetně tradičního pastiňáku.

Otevření hotelů Horizont a Port

Již zanedlouho otvíráme pro veřejnost naše hotely. Port na břehu Máchova jezera v pondělí 25. května a Horizont v Peci pod Sněžkou v pátek 29. května 2020. Těšíme se na Vás. Přijeďte nás podpořit. www.hotelport.cz www.hotelhorizont.cz

Aktuální informace

V návaznosti na současnou situaci Vás informujeme, že v našich Obchodních domech Regata zůstávají otevřené některé provozovny. Především supermarkety Albert, další prodejny potravin, prodejny drogerie Teta a Rossmann, lékárny, oční optiky, dále pobočky bank, pobočka České pošty, prodejny chovatelských potřeb, železářství, domácí potřeby a další. Výčet otevřených provozoven najdete na stránkách jednotlivých obchodních domů. Hotely Horizont a Port jsou dočasně uzavřeny.

Dětské jarní divadelní představení v Portu již po páté - ODLOŽENO

Hotel Port na břehu Máchova jezera již po páté připravil pro své nejmenší hosty a jejich rodiče nedělní divadelní představení. Tentokrát to je hra O veliké řepě a začíná se 22. března v 15 hodin.

Světová reprezentace Masters lyžařů se vrací do Pece pod Sněžkou - ZRUŠENO

V polovině března se v Peci pod Sněžkou uskuteční již 15. ročník tradičního Světového poháru FIS v alpských disciplínách kategorie Masters. 14. a 15. března bude o cenné trofeje soupeřit více než 250 závodníků z celého světa.

PF 2020

Přejeme Vám hezké Vánoce a šťastný nový rok 2020 !

Osmý ročník Vinobraní u Máchova jezera se vydařil

Burčáky, výborná vína z Jihu Moravy a zábava pro celou rodinu přivádějí každoročně na půldruhého tisíce návštěvníků do areálu hotelu Port. Letošní již 8. ročník Vinobraní u Máchova jezera a zábavného odpoledne pro děti nebyl vyjímkou.

K Máchovu jezeru opět zavítají burčáky a vína z Moravy

Když se léto chystá předat své žezlo barevnému podzimu, jsou to chvíle, které stojí za to náležitě oslavit. V hotelu Port to vědí velmi dobře, a proto se zde v neděli 1.9. od 13 hod. bude už poosmé konat oblíbené Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti.