Přečtěte si novinky a zajímavosti

Kromě aktualit a pravidelných tiskových zpráv zde najdete i vybrané recepty od šéfkuchaře a šéfkuchařky z našich dvou hotelů – a nepravidelně zveřejňujeme i různé glosy.

28. května znovu otvíráme hotely

Pojďme se zase nadechnout a svobodně žít - oba naše hotely, Horizont v Peci pod Sněžkou a Port na břehu Máchova jezera, znovu otvíráme v pátek 28. května. 

Otevření služeb a obchodů 3.5., 10.5. a 17.5.2021

Od pondělí 3.5. 2021 jsou v našich Obchodních domech Regata nově otevřeny i tzv. služby o tělo – kadeřnictví, manikúra, pedikúra a kosmetika. Dále jsou otevřeny prodejny potravin (supermarkety, masny, …), drogerie, domácí potřeby, papírnictví, dětská obuv, ordinace lékařů, lékárny, oční optiky, pobočky bank, prodejny a opravny mobilních telefonů, květinářství, trafiky, chovatelské potřeby, výdejny zásilek, prodejna autodílů a pouze v režimu prodeje z okénka restaurace a kavárny.

Na Máchově jezeře začíná nová plavební sezona

Od 8. května se každý víkend (za příznivého počasí) můžete těšit na plavby po jezeře. Výletní lodě vyplouvají každou sobotu a neděli jako hromadná doprava mezi zastávkami Doksy a Staré Splavy. Časy plaveb: Doksy - Staré Splavy - 13:00 hodin Staré Splavy - Doksy - 13:20 hodin Doksy - Staré Splavy - 14:30 hodin Staré Splavy - Doksy - 14:50 hodin Cena: jednosměrné jízdné 70 Kč/dospělá osoba, 35 Kč/dítě, děti do 4 let zdarma Platba: pouze v hotovosti při nástupu na loď u pana kapitána.

Obchodní domy Regata otevírají další provozovny

Od pondělí 12. dubna 2021 budu v našich obchodních domech otevřeny tyto provozovny: prodejny potravin (supermarkety, masny, …), drogerie, domácí potřeby, papírnictví, dětská obuv, ordinace lékařů, lékárny, oční optiky, pobočky bank, prodejny a opravny mobilních telefonů, květinářství, trafiky, chovatelské potřeby, výdejna zásilek, prodejna autodílů, prádelna a pouze v režimu prodeje z okénka restaurace a kavárny nejdéle do 22 hodin.

Obchodní domy Regata omezují provoz

Na základě současné epidemické situace a rozhodnutí vlády je provoz Obchodních domů Regata omezen. V provozu zůstávají prodejny potravin (supermarkety, masny, …) drogerie, domácí potřeby, ordinace lékařů, lékárny, oční optiky, pobočky bank, prodejny a opravny mobilních telefonů, květinářství, trafiky, chovatelské potřeby, výdejna zásilek, prodejna autodílů, a pouze v režimu take away (prodeje z okénka) restaurace a kavárny nejdéle do 21 hodin.

PF 2021

Přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a šťastné vykročení do nového roku!

NAŠE HOTELY JSOU DO ODVOLÁNÍ OPĚT UZAVŘENY

NAŠE HOTELY JSOU DO ODVOLÁNÍ OPĚT UZAVŘENY

Obchodní domy Regata otevírají naplno

Od čtvrtka 3.12. 2020 budou v našich obchodních domech otevřeny všechny prodejny a provozovny služeb. Naše vážené zákazníky prosíme o dodržování platných protiepidemických pravidel. Do obchodních domů vstupujte pouze se zakrytým nosem a ústy. Dodržujte rozestupy 2 m a pravidlo 1 osoby na 15 m2 plochy v prodejnách i společných prostorách. Restaurace a výdejní okénka budou otevřena pouze do 20 hodin. Děkujeme za pochopení a spolupráci.