Novinky

Aktuální informace

Na základě současné epidemické situace a rozhodnutí vlády o přijetí krizového opatření je provoz Obchodních domů Regata v Praze omezen. V provozu zůstávají ve dnech pondělí – sobota. prodejny potravin (supermarkety, masny, …) drogerie, domácí potřeby, ordinace lékařů, lékárny, oční optiky, pobočky bank, prodejny a opravny mobilních telefonů, květinářství, trafiky, chovatelské potřeby, výdejna zásilek, samoobslužná prádelna, prodejna autodílů, a pouze v režimu take away (prodeje z okénka) restaurace a kavárny. V neděli je zavřeno. Hotel Horizont v Peci pod Sněžkou a hotel Port v Doksech u Máchova jezera jsou až do odvolání uzavřeny.

Otevření hotelů Horizont a Port

Již zanedlouho otvíráme pro veřejnost naše hotely. Port na břehu Máchova jezera v pondělí 25. května a Horizont v Peci pod Sněžkou v pátek 29. května 2020. Těšíme se na Vás. Přijeďte nás podpořit. www.hotelport.cz www.hotelhorizont.cz

Aktuální informace

V návaznosti na současnou situaci Vás informujeme, že v našich Obchodních domech Regata zůstávají otevřené některé provozovny. Především supermarkety Albert, další prodejny potravin, prodejny drogerie Teta a Rossmann, lékárny, oční optiky, dále pobočky bank, pobočka České pošty, prodejny chovatelských potřeb, železářství, domácí potřeby a další. Výčet otevřených provozoven najdete na stránkách jednotlivých obchodních domů. Hotely Horizont a Port jsou dočasně uzavřeny.

Dětské jarní divadelní představení v Portu již po páté - ODLOŽENO

Hotel Port na břehu Máchova jezera již po páté připravil pro své nejmenší hosty a jejich rodiče nedělní divadelní představení. Tentokrát to je hra O veliké řepě a začíná se 22. března v 15 hodin.

PF 2020

Přejeme Vám hezké Vánoce a šťastný nový rok 2020 !

Arnošt Goldflam bude dětem číst v Portu

Již počtvrté připravil hotel Port pro své nejmenší hosty i jejich rodiče nedělní divadelní představení. Nezapomeňte si proto rezervovat čas 17. března. Představení začíná v sále Komodor od 15 hod a hlavním účinkujícím bude tentokrát Arnošt Goldflam.

PF 2019

Přejeme Vám hezké Vánoce a šťastný nový rok 2019 !

Fotografie z rekonstrukce OD Ládví

Obchodního dům Ládví byl úspěšně rekonstruován od dubna roku 2018. Supermarket Albert byl otevřen 19. září, celý obchodní dům pak v pondělí 3. prosince 2018.  Vybrali jsme pár fotografií, které dokumentují průběh stavby ...

PF 2018

Přejeme Vám hezké Vánoce a šťastný nový rok 2018 !

15. Horizont Cup se povedl

Jubilejní ročník golfového turnaje hotelu Horizont proběhl 16. září v Myštěvsi. Letos se tak konal na novém místě a to příjemně překvapilo.

Krkonoše s barvami podzimu

Mnozí znají Krkonoše jen ze zimních pobytů, a to je velká škoda. Naše nejvyšší hory dokážou překvapit svojí nádhernou přírodou v každém ročním období.

Máchovo jezero oslavuje

Krásu Máchova jezera obdivovalo již mnoho generací návštěvníků, má totiž velmi dávnou historii.