Novinky

28. května znovu otvíráme hotely

Pojďme se zase nadechnout a svobodně žít - oba naše hotely, Horizont v Peci pod Sněžkou a Port na břehu Máchova jezera, znovu otvíráme v pátek 28. května. 

Otevření služeb a obchodů 3.5., 10.5. a 17.5.2021

Od pondělí 3.5. 2021 jsou v našich Obchodních domech Regata nově otevřeny i tzv. služby o tělo – kadeřnictví, manikúra, pedikúra a kosmetika. Dále jsou otevřeny prodejny potravin (supermarkety, masny, …), drogerie, domácí potřeby, papírnictví, dětská obuv, ordinace lékařů, lékárny, oční optiky, pobočky bank, prodejny a opravny mobilních telefonů, květinářství, trafiky, chovatelské potřeby, výdejny zásilek, prodejna autodílů a pouze v režimu prodeje z okénka restaurace a kavárny.

Na Máchově jezeře začíná nová plavební sezona

Od 8. května se každý víkend (za příznivého počasí) můžete těšit na plavby po jezeře. Výletní lodě vyplouvají každou sobotu a neděli jako hromadná doprava mezi zastávkami Doksy a Staré Splavy. Časy plaveb: Doksy - Staré Splavy - 13:00 hodin Staré Splavy - Doksy - 13:20 hodin Doksy - Staré Splavy - 14:30 hodin Staré Splavy - Doksy - 14:50 hodin Cena: jednosměrné jízdné 70 Kč/dospělá osoba, 35 Kč/dítě, děti do 4 let zdarma Platba: pouze v hotovosti při nástupu na loď u pana kapitána.

Obchodní domy Regata otevírají další provozovny

Od pondělí 12. dubna 2021 budu v našich obchodních domech otevřeny tyto provozovny: prodejny potravin (supermarkety, masny, …), drogerie, domácí potřeby, papírnictví, dětská obuv, ordinace lékařů, lékárny, oční optiky, pobočky bank, prodejny a opravny mobilních telefonů, květinářství, trafiky, chovatelské potřeby, výdejna zásilek, prodejna autodílů, prádelna a pouze v režimu prodeje z okénka restaurace a kavárny nejdéle do 22 hodin.

Aktuální informace

Na základě současné epidemické situace a rozhodnutí vlády o přijetí krizového opatření je provoz Obchodních domů Regata v Praze omezen. V provozu zůstávají ve dnech pondělí – sobota. prodejny potravin (supermarkety, masny, …) drogerie, domácí potřeby, ordinace lékařů, lékárny, oční optiky, pobočky bank, prodejny a opravny mobilních telefonů, květinářství, trafiky, chovatelské potřeby, výdejna zásilek, samoobslužná prádelna, prodejna autodílů, a pouze v režimu take away (prodeje z okénka) restaurace a kavárny. V neděli je zavřeno. Hotel Horizont v Peci pod Sněžkou a hotel Port v Doksech u Máchova jezera jsou až do odvolání uzavřeny.

Otevření hotelů Horizont a Port

Již zanedlouho otvíráme pro veřejnost naše hotely. Port na břehu Máchova jezera v pondělí 25. května a Horizont v Peci pod Sněžkou v pátek 29. května 2020. Těšíme se na Vás. Přijeďte nás podpořit. www.hotelport.cz www.hotelhorizont.cz

Aktuální informace

V návaznosti na současnou situaci Vás informujeme, že v našich Obchodních domech Regata zůstávají otevřené některé provozovny. Především supermarkety Albert, další prodejny potravin, prodejny drogerie Teta a Rossmann, lékárny, oční optiky, dále pobočky bank, pobočka České pošty, prodejny chovatelských potřeb, železářství, domácí potřeby a další. Výčet otevřených provozoven najdete na stránkách jednotlivých obchodních domů. Hotely Horizont a Port jsou dočasně uzavřeny.

Dětské jarní divadelní představení v Portu již po páté - ODLOŽENO

Hotel Port na břehu Máchova jezera již po páté připravil pro své nejmenší hosty a jejich rodiče nedělní divadelní představení. Tentokrát to je hra O veliké řepě a začíná se 22. března v 15 hodin.

PF 2020

Přejeme Vám hezké Vánoce a šťastný nový rok 2020 !

Arnošt Goldflam bude dětem číst v Portu

Již počtvrté připravil hotel Port pro své nejmenší hosty i jejich rodiče nedělní divadelní představení. Nezapomeňte si proto rezervovat čas 17. března. Představení začíná v sále Komodor od 15 hod a hlavním účinkujícím bude tentokrát Arnošt Goldflam.

PF 2019

Přejeme Vám hezké Vánoce a šťastný nový rok 2019 !

Fotografie z rekonstrukce OD Ládví

Obchodního dům Ládví byl úspěšně rekonstruován od dubna roku 2018. Supermarket Albert byl otevřen 19. září, celý obchodní dům pak v pondělí 3. prosince 2018.  Vybrali jsme pár fotografií, které dokumentují průběh stavby ...