Zimní aktivity v hotelu Horizont

Neseďte za pecí a přijeďte do Pece, do hotelu Horizont. Tedy v případě, že chcete nechat starosti doma a v Peci si jen užívat pohody, relaxace, sportu a péče našeho hotelového personálu. Nejen pro aktivní rodiny s dětmi máme letos ještě širší výběr zimních aktivit. Přinášíme alespoň některé z nich:

Balíčky pro lyžaře ...
Lyžařský balíček se skipasem na 6 nocí
Lyžařský balíček se skipasem na 5 nocí

... i nelyžaře
Na horách bez lyží

A v nabídce máme i speciálnější aktivity jako jsou skialpy či sněžnice.

Celodenní túra na skialpech
Technika pohybu na skialpových lyžích s horským vůdcem UIAGM Josefem Milfaitem. Každý čtvrtek 9-17 hod.

Sněžnice a lavinové vyhledávače
Chcete se na chvilku stát členem horské služby a vyzkoušet si práci v terénu s lavinovými vyhledávači? Přijeďte do hotelu Horizont - každou středu mezi 15-18 hod.

Více na www.hotelhorizont.cz

O sportovním rybolovu na Máchově jezeře

Místní rybářský řád určuje celkem pět úseků vyhrazených pro rybolov, kde lze chytat na udici od 15.4. do 30.11. Rybáři se mohou těšit na kaprovité ryby i dravce, především štiku, bolena, candáta, sumce, ale i úhoře. Lov dravých ryb je však povolen pouze přívlačí, na umělou nástrahu a to od 1.9. do 30.11.

Povolenky (roční, měsíční, týdenní či denní) lze zakoupit, stejně jako v loňském roce, v infocentrech v Doksech, v sezóně pak také v Regatě Máchovo jezero, v hotelu Port, kempu Andrea, jacht klubu Staré Splavy či v Infocentru ve Starých Splavech.

Ceny rybářských povolenek zůstaly pro rok 2017 beze změn, tedy:

  • sezónní: 2 000 Kč
  • měsíční: 1 200 Kč
  • týdenní: 700 Kč
  • denní: 200 Kč

Zázemí pro rybáře v jednoduchých vytápěných chatkách má ve své nabídce autokemp Klůček, v jehož sousedství je jeden z nejatraktivnějších rybářských úseků, určený pouze pro hosty tohoto kempu.

Více informací na opsmachovojezero.cz a regatamachovojezero.cz.