Krkonoše s barvami podzimu

Mnozí znají Krkonoše jen ze zimních pobytů, a to je velká škoda. Naše nejvyšší hory dokážou překvapit svojí nádhernou přírodou v každém ročním období. Není tomu jinak ani na podzim, který svojí pestrou barevností i příjemným počasím a čistým vzduchem, láká hlavně milovníky pěší turistiky.

Malebná Pec pod Sněžkou, pravděpodobně nejrychleji se rozvíjející horské středisko v Krkonoších, ukáže podzimním návštěvníkům zcela jinou tvář, než v období vrcholné zimní sezony. Ti, kteří ji navštíví v podzimních dnech určitě, mimo jiné ocení, že nebudou čekat frontu na lanovku směřující na Sněžku a v restauracích se najedí bez delšího čekání. Méně lidí však neznamená omezení služeb, nebo nedostatek zážitků. Právě naopak!

Čtyřhvězdičkový hotel Horizont v Peci pod Sněžkou má po celý rok stále co nabídnout. Kromě moderního ubytování a vyhlášené gastronomie, je to i zázemí dobře vedeného sport a wellness centra. Krytý bazén, saunu, masáže a různé lázeňské procedury jistě ocení nejen rodiny s dětmi. Stejně tak možnost zahrát si squash, ricochet, stolní tenis, kuželky nebo jít na spinning či do posilovny. Pro milovníky kol je zde dobře vybavená půjčovna.

Pobyt si lze zpestřit také návštěvou Relaxparku s bobovou dráhou či lanového centra Monkey park, které jsou v sousedství hotelu Horizont, a krátkou procházkou přijdete k dolní stanici nové kabinkové lanovky na naši nejvyšší horu Sněžku.

O zábavu je postaráno i večer. V kavárně v přízemí hotelu Horizont hraje živá hudba k tanci i poslechu a SKY CLUB 18 v nejvyšším patře nabízí nejen překrásný výhled ale i vynikající koktejly.

K nabídce hotelu Horizont patří i různé akční balíčky, a to nejen pro individuální, ale i pro firemní klientelu. Právě podzimní období je nejlepší čas pro uspořádání firemních akcí, ať už formou školení nebo teambuildingu. Zkušený tým pracovníků hotelu dokáže takové akce připravit „na míru“ a vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům.

Neseďte proto za pecí, přijeďte do podzimní Pece pod Sněžkou a objevte zase jinou, ale krásnou tvář Krkonoš!