Horizont Cup 2016

17. září 2016

V sobotu 17. září 2016 se v golfovém resortu Nová Amerika konal již 14. ročník golfového turnaje hotelu Horizont z Pece pod Sněžkou, HORIZONT CUP 2016.

Navzdory pesimistické předpovědi počasí se 65 hráčů vydalo po canón startu v 10:00 hod na dvě devítky Bohemian Garden a Maple Hills. A počasí turnaji přálo, přestože všude kolem intenzivně pršelo, Novou Ameriku skropil pouze mírný deštík. Na kvalitě hřiště se sice negativně podepsaly předchozí nezvykle teplé a suché týdny, přesto celý den probíhal ve velmi družné atmosféře a hru zpříjemňovaly pěkně dobíhající drajvy.

Obvyklou součástí akce byl i celodenní program pro negolfisty. Jeho hlavní částí byla golfová akademie a následná patovací soutěž pod vedením profesionálních trenérů. Po celý den lákala účastníky akce také ochutnávka vín a čerstvého burčáku, které dodal partner turnaje, Chateau Valtice - Vinné sklepy Valtice.

A nechyběla ani živá hudba, oblíbený trouble shot a mnohé další atrakce. Bohaté občerstvení, od snídaně až do podvečerního rautu zajišťoval tým hotelu Horizont v čele s šéfkuchařem Jiřím Švestkou.

Výtěžek z trouble shotu ve výši 12.700 Kč organizátoři, jako obvykle věnovali základní škole a mateřské školce v Peci pod Sněžkou.

Výsledky v jednotlivých kategoriích
HCP 0 - 18 Jiří Skořepa
HCP 18,1-33 Libor Vodseďálek
HCP 33,1-54 Renata Okřinová
hra na rány Jiří Skořepa