Přečtěte si novinky a zajímavosti

Kromě aktualit a pravidelných tiskových zpráv zde najdete i vybrané recepty od šéfkuchaře a šéfkuchařky z našich dvou hotelů – a nepravidelně zveřejňujeme i různé glosy.

Mystický čarodějný tanec – a steaky

Noc z 30. dubna na prvního května nenahlížena mnoha pohledy. V pohanských dobách pořádaly čarodějnice na mnoha místech Evropy vpravdě divoký rej v režii samého Satana.

Kačenky a smrže

Kačenky a smrže otevírají houbařskou sezónu.

Medvědí česnek

Ještě před nedávnem jsme při prvních jarních procházkách při okraji lužních lesů v té záplavě svěže zelených listů jen šlapali.

Světový pohár v lyžování FIS Masters Cup se vrací do Pece

Po loňském mimořádném Mistrovství světa kategorie Masters, které proběhlo ve Špindlerově Mlýně, se letos opět můžeme těšit na již 12. ročník Světového poháru této kategorie.

Přehlídka chutí v Peci pod Sněžkou

Gastronomické dny v hotelu Horizont tradičně zpestřují období před začátkem zimní sezóny v Peci pod Sněžkou, a to nejen hostům ubytovaným v Horizontu, ale zejména místním obyvatelům a návštěvníkům z regionu.

První Mistrovství světa veteránů v ricochetu proběhne v Hotelu Horizont

Ricochet sice nepatří mezi nejpopulárnější sporty, přesto je Česká republika dlouhodobě považována za ricochetovou velmoc.

Horizont Cup 2016

V sobotu 17. září 2016 se v golfovém resortu Nová Amerika konal již 14. ročník golfového turnaje hotelu Horizont z Pece pod Sněžkou, HORIZONT CUP 2016.

Krkonoše s barvami podzimu

Mnozí znají Krkonoše jen ze zimních pobytů, a to je velká škoda. Naše nejvyšší hory dokážou překvapit svojí nádhernou přírodou v každém ročním období.