Přečtěte si novinky a zajímavosti

Kromě aktualit a pravidelných tiskových zpráv zde najdete i vybrané recepty od šéfkuchaře a šéfkuchařky z našich dvou hotelů – a nepravidelně zveřejňujeme i různé glosy.

Linguine s chřestem a parmskou šunkou

Chřestová sezóna je v plném proudu a my Vám přinášíme další recept z hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou. Tentokrát na linguine s chřestem a parmskou šunkou sypané lupínky parmazánu.

Rekonstrukce Obchodního domu Ládví

Obchodní dům Ládví v Praze 8 Ďáblicích čeká v letošním roce rekonstrukce. Jeho vlastník a provozovatel, společnost Regata Čechy, a.s., zveřejnil rozsah a harmonogram prací, které právě začínají a ukončeny by měly být do konce listopadu letošního roku.

U Máchova jezera začíná rybářská sezóna, lovit se bude i z loděk

Obnovenou tradici sportovního rybolovu na Máchově jezeře se daří prohlubovat, letos začíná již třetí sezóna. Rybaření si zde mohou užívat jak zkušení rybáři, tak i široká veřejnost.

Světový pohár FIS Masters Cup opět v Peci pod Sněžkou

Již 13. ročník oblíbeného Světového poháru kategorie Masters je naplánován na první březnový víkend a pojede se jako obvykle na sjezdovkách Javor v Peci pod Sněžkou.

Konfitované kachní prsíčko

Přidáváme další recept od šéfkuchaře hotelu Horizont Jiřího Švestky, vhodný právě pro tyto chladné dny. Na kachní prsíčko konfitované v domácím sádle, doplněné vídeňským zelím a podávané s houbovou nádivkou a čerstvými bylinkami.

Veselé loučení s obžerstvím

Nelekejte se, jde o loučení jen dočasné. Třídenní svátek všech jedlíků se jmenuje Masopust a znamená tolik: Od tří králů do Popeleční středy se rozloučit s masem. Na tento čas se právě o Masopustu lidé řádně připravují.

PF 2018

Přejeme Vám hezké Vánoce a šťastný nový rok 2018 !

Nám, nám narodil se ...

Vánoce. Co o nich ještě nebylo řečeno, co všechno vlastně o těchto druhých nejvýznamnějších křesťanských svátcích víme? Možná nebude od věci si to v adventním čase připomenout.